KONST / Litografier / Färglitografi 16253203
nr 1625 3203
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 84/90. Färglitografi, bildmått: 64x88 cm, yttermått inklusive ram: 78x102 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:49:52
30/5 22:27:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson